אודות המגזין - TopMembers Magazine

אודות המגזין

TOP Members

TOP Members הוא מגזין נדל"ן ולייף סטייל, מושקע ומהודר המעניק הצצה מעודכנת ועכשווית לכל מה שחם בעולמות הלייף סטייל, העיצוב והנדל"ן.

המגזין מופיע בשתי שפות- עברית ואנגלית והוא סוקר מגמות בתחום הנדל"ן ותרבות המגורים, עיצוב הבית, אופנה והחיים הטובים. במגזין מדורים, כולם על טהרת הנדל"ן והלייף סטייל היוקרתיים, השמים את תרבות הפנאי ומנעמי החיים במרכז תשומת הלב.

קהל הקוראים ייחשף למקומות אקזוטיים, חוויות קולינריות, קולקציות תכשיטים נחשקות, רכבים מיוחדים, מלונות המציעים חוויית אירוח אקסקלוסיבית ועוד.

 

פרסום אקסקלוסיבי

המגזין אקסקלוסיבי מאוד, מודפס על גבי עמודי כרומו איכותיים ביותר ובין עמודיו יופיעו פרסומים נבחרים בלבד. זוהי הזדמנות להשתלב בפרסום, בסביבה המשדרת יוקרה ונשענת על ערכים המשיקים לערכי המותג של חברתך, ולבצע פניה איכותית ביותר, לקהל לקוחותיך.

 

תפוצה

המגזין נמכר ברשת סטימצקי באלפי עותקים בכל הארץ.

כמו כן, מופץ בשכונות היוקרה של תל- אביב וגוש דן, בישובים נבחרים בשרון וכשי בחדרי מלונות בוטיק ויוקרה.

ובנוסף, המגזין מחולק לרשימה מכובדת של האלפיון העליון הרוכשים במותגי היוקרה VIP MEMBERS, ומביא לחשיפה של מוצרים יוקרתיים לצרכנים הרלוונטיים.

 

גרסה דיגטלית

המגזין מופיע גם באון-ליין, ונחשף למאות אלפי צרכנים הגולשים ברשתות החברתיות, מה שיוצר מגע איכותי עם המותג שלך.

יתרונו הגדול של מגזין האון-ליין הינו שהוא נשלח לקבוצות רלוונטיות בפייסבוק כידיעות שמופצות ע"י אתר החדשות "ניוזים", כידיעות עדכניות לקהל הקבוצתי הרלוונטי.

 

נשמח לעמוד לשירותך למתן פרטים נוספים,

חביב שמעוני, מו"ל

054.333.3003

Send this to a friend